W tempie błyskawicy zbliża się okres wakacyjny, warto w związku z tym zwiększyć starania o poprawę własnej wyglądu sylwetki przed wyjazdem na wyczekiwane wakacje. Aby zredukować zbędny tłuszczu oraz wyrzeźbić mięśnie powinniśmy dopasować odpowiednią dietę, zwiększyć aktywność fizyczną oraz zastanowić się nad zakupem odpowiednich suplementów, które zdecydowanie ułatwią osiągnięcie oczekiwanych celów.
Pierwszym etapem, jaki możemy uczynić w drodze do wymarzonej sylwetki jest udoskonalenie swojej diety. Powinniśmy ograniczyć lub całkowicie wyeliminować z diety niezdrowe produkty tłuszczowe, słodycze, gazowane napoje a także potrawy smażone na głębokim tłuszczu. Jeżeli życzymy sobie schudnąć i sprawić, że nasze mięśnie będą dużo bardziej widoczne i pełne musimy na pewno dostarczyć do organizmu odpowiedniej jakości proteiny pochodzenia zwierzęcego. Doskonałym źródłem pełnowartościowego białka jest odżywka białkowa, owoce morza, jaja kurze, chude produkty mięsne szczególnie kurczak jak również szynka wieprzowa. Powinniśmy zadbać, żeby codziennie dostarczyć do naszego organizmu co najmniej 1, 8 grama białka na kilogram masy ciała. Jeśli chcemy przyspieszyć rezultaty zainteresować nas powinna odżywka na masę. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla osób, które maja problem z przybraniem na masie mięśniowej. Zwykle przyjmuje się je po treningu, ponieważ wtedy trwa tak zwane okno anaboliczne.
Oprócz sposobu odżywiania kluczowy jest również trening oraz innego typu aktywność fizyczna (spacery, przebieżki, gra w tenisa).
Ostatnim równie istotnym elementem niezbędnym do osiągnięcia sukcesu są suplementy diety. Ja ze swojej strony mogę polecać tanie produkty, ponieważ nie ma sensu przepłacać gdy skład jest praktycznie identyczny.
Jeżeli odpowiednio przyłożymy się do pracy nad sylwetką z pewnością osiągniemy wyczekiwane efekty.